195/70R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Poland 91T

7,850ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 91T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 70
SKU: P529026 Категорија Ознаки: , ,