195/75 R16C NANKANG SL-6

6,139ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 107/105S
  • Модел: NG SL-6
  • Ширина: 195
  • Висина: 75

Само 4 останати на залиха

- T906984 Категорија Ознаки: , ,