195/80 R15 NANKANG SV-3 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 96T
  • Модел: G SV-3 M+S
  • Ширина: 195
  • Висина: 80

Нема на залиха

- T907000 Категорија Ознаки: , ,