205/40 R17 NANKANG SV-3

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 84V
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 205
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T909010 Категорија Ознаки: , ,