205/45 R16 NANKANG SV-3

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 205
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907544 Категорија Ознаки: , ,