205/45R16 SAVA INTENSA UHP FP SUMMER France 83W

Бесплатна достава
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 83W
  • Модел: Intensa UHP
  • Ширина: 205
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: P548873 Категорија Ознаки: , ,