205/45R17 NANKANG SV-3 M+S / 88V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 88V
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 205
  • Висина: 45
SKU: T907548 Категорија Ознаки: , ,