205/50R16 NANKANG SV-2 M+S HL / 91H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 205
  • Висина: 50
- T907038 Категорија Ознаки: , ,