205/50R16 NANKANG SV-3 M+S HL / 91H

4,845ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 205
  • Висина: 50

На залиха

SKU: T907545 Категории ,
preloader