205/50 R16 NANKANG SV-3 XL

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: G SV-3 XL
  • Ширина: 205
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T907545 Категорија Ознаки: , ,