205/50 R17 DUNLOP WINTER SPORT 5

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 93V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T906007 Категорија Ознаки: , ,