205/50R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Poland 93H

9,580ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 93H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 50
SKU: P574621 Категорија Ознаки: , ,