205/50R17 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Poland 93V

6,040ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 93V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 205
  • Висина: 50
SKU: P545955 Категорија Ознаки: , ,