205/55R16 91H DIPLOMAT HP

3,520ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: HP
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
- P539446 Категорија Ознаки: , ,