205/55R16 91V DIPLOMAT HP

Бесплатна достава
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91V
  • Модел: HP
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

- P539445 Категорија Ознаки: , ,