205/55R16 CONTINENTAL TS-850/ 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91T
  • Модел: CONTI TS-862
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: T903946 Категорија Ознаки: , ,