205/55R16 CONTINENTAL TS830/ 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91T
  • Модел: TS830
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T902777 Категорија Ознаки: , ,