205/55R16 CONTINENTAL TS830 (S.Z) / 91H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: TS830
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T902778 Категорија Ознаки: , ,