205/55R16 CONTINENTAL TS850/ 91H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: CONTI TS-861
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: T904042 Категорија Ознаки: , ,