205/55R16 CONTINENTAL TS860/ 91H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: TS860 WINTERCONTACT
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: T906553 Категорија Ознаки: , ,