205/55R16 COOPER WM-SA2+/ 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91T
  • Модел: WM-SA2
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: T904524 Категорија Ознаки: , ,