205/55R16 DUNLOP 205/55R16 91V SPORT

5,940ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P575939 Категорија Ознаки: , ,