205/55R16 DUNLOP 205/55R16 91W SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P576000 Категорија Ознаки: , ,