205/55R16 DUNLOP 205/55R16 94H SP FASTRESPONSE XL

7,230ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SP FASTRESPONSE XL
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P526781 Категорија Ознаки: , ,