205/55R16 DUNLOP WINTER SPT 5 XL WINTER Germany 94V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 94V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P574626 Категорија Ознаки: , ,