205/55R16 DUNLOP WINTER TRAIL WINTER Germany 91H

7,040ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P588363 Категорија Ознаки: , ,