205/55R16 NANKANG SV-2 HLL M+S / 94H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 94H
  • Модел: SV-2 L M S
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: T905199 Категорија Ознаки: , ,