205/55R16 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER 91T

4,199ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 91T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P539740 Категорија Ознаки: , ,