205/55R17 DUNLOP SPORT XL SUMMER Poland 95V

9,020ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P580205 Категорија Ознаки: , ,