205/55R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL WINTER Germany 95V

11,690ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P574627 Категорија Ознаки: , ,