205/55R17 SAVA ESKIMO HP 2

6,850ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
SKU: P583720 Категорија Ознаки: , ,