205/60R13 DUNLOP SPORT CLASSIC SUMMER France 86V

16,160ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 86V
  • Модел: SPORT CLASSIC
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
SKU: P542125 Категорија Ознаки: , ,