205/60R16 CONTINENTAL CONTI TS-830 HL / 96H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 96H
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
SKU: T904645 Категорија Ознаки: , ,