205/60R16 DUNLOP WINTER SPT 5 XL WINTER France 96H

7,390ден.

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 96H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
- P574629 Категорија Ознака: