205/60R16 SAVA ESKIMO HP 2 XL WINTER France 96H

5,290ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 96H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
SKU: P531967 Категорија Ознаки: , ,