205/60R17 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

10,800ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
SKU: P581416 Категорија Ознаки: , ,