205/65R15 94H DIPLOMAT HP

3,610ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 94H
  • Модел: HP
  • Ширина: 205
  • Висина: 65
SKU: P548115 Категорија Ознаки: , ,