205/65R15 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER France 94T

8,430ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 94T
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 205
  • Висина: 65
SKU: P574630 Категорија Ознаки: , ,