205/65R15 SAVA ESKIMO HP 2 WINTER France 94H

5,880ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 94H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 205
  • Висина: 65
SKU: P532472 Категорија Ознаки: , ,