205/65 R15C NANKANG SL-6

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 102/100T
  • Модел: NG SL-6
  • Ширина: 205
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T907540 Категорија Ознаки: , ,