205/70R15 NANKANG SV-55 M+S / 100H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 100H
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 205
  • Висина: 70

Нема на залиха

- T906427 Категорија Ознаки: , ,