205/75R16C DUNLOP ECONODRIVE SUMMER US 110/108R

8,530ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 110/108R
  • Модел: ECONODRIVE
  • Ширина: 205
  • Висина: 75
SKU: P568600 Категорија Ознаки: , ,