205/75 R16C NANKANG SL-6

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 110/108R
  • Модел: NG SL-6
  • Ширина: 205
  • Висина: 75

Нема на залиха

- T909011 Категорија Ознаки: , ,