205/75R16C NANKANG SL-6 ) / 110/108R

6,975ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 110/108R
  • Модел: SL-6)
  • Ширина: 205
  • Висина: 75

На залиха

SKU: T909011 Категории ,
preloader