215/40R17 DUNLOP SP WI SPT 3D MS AO XL MFS WINTER Germany 87V

14,260ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 87V
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 215
  • Висина: 40
SKU: P526250 Категорија Ознаки: , ,