215/45 R16 NANKANG SV-2 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 90H
  • Модел: G SV-2 M+S
  • Ширина: 215
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: T905200 Категорија Ознаки: , ,