215/45 R16 NANKANG SV-3

5,334ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 90H
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 215
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T907546 Категорија Ознаки: , ,