215/45R17 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 91V

11,330ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 91V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 45
SKU: P574631 Категорија Ознаки: , ,