215/45R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 93V

12,380ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 93V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 215
  • Висина: 45
SKU: P574632 Категорија Ознаки: , ,