215/50R17 DEBICA FRIGO HP 2 XL FP WINTER Germany 95V

6,230ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: FRIGO HP 2
  • Ширина: 215
  • Висина: 50
- P539224 Категорија Ознаки: , ,