215/50R17 NANKANG SV-2 M+S / 95V

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: T906423 Категории ,
preloader