215/50R17 SAVA ESKIMO HP 2 XL FP WINTER Germany 95V

6,280ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 215
  • Висина: 50
SKU: P532471 Категорија Ознаки: , ,